34 Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą

27 października 2019r odbył się 34 Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą w mieście Lubin. Naszą szkołę  godnie reprezentowała ekipa zapalonych biegaczy w kategorii dziewcząt i chłopców z klas 1-8. 30 zawodników i zawodniczek SP 14, ubranych w takie same koszulki biegowe, stanęło na starcie w niedzielny poranek, by co sił w nogach zająć jak najlepszą pozycję   na mecie. Dopingowały nam grupy kibiców z różnych szkół lubińskich, a wśród nich i nasza pod opieką pani Wioletty Jóźwiakowskiej spisała się nieźle…

Dzisiejszy dzień należał do dziewcząt ,w  kategorii klas 1-3 , na  III miejscu uplasowała się uczennica klasy 3a Marcinkiewicz Lena, na również III miejscu w kategorii klas 4-6 znalazła się Marczak Pola z klasy 5f. Dziękujemy wszystkim dzisiejszym uczestnikom za wspólne spędzenie czasu oraz serdecznie gratulujemy zdobytych nagród w loterii fantowej.

Zdjęcia z galerii

Skip to content
%d bloggers like this: