Z Bydgoszczy wrócili z medalami

15 maja w Bolesławcu odbył się Finał Dolnośląskiej Ligi Rugby TAG. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Młodym rugbistom nie straszna była aura. Walczyli o każdy punkt. W kategorii klas V stanęliśmy na podium, zdobywając brązowy medal…

Szkołę reprezentowali: Hanna Kozdroń, Pabian Magdalena, Jaskólska Lila, Russin Jessica, Lewandowski Rafał, Ganczar Jakub, Paciorek Marcel. Natomiast klasy IV w składzie: Zamiara Julia, Mokrzycka Zuzanna, Stasiszyn, Aleksander, Szulc Maksymilian, Sołonynka Nataniel, Noszczyk Adrian, Łysak Szymon, Gałka Dawid ostatecznie wygrały turniej i będą reprezentować Województwo Dolnośląskie na wielkim Finale w Warszawie 25 maja. Jest to już druga wielka wygrana naszych czwartoklasistów w tym roku szkolnym. Pragnę przypomnieć, że w grudniu po zakwalifikowaniu się do Finału w Warszawie zdobyli tam III miejsce. Zawodnikom i zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
%d bloggers like this: