Medale na Czwórboju Lekkoatletycznym

13 maja 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w  Finale Mistrzostw Powiatu Lubińskiego w  Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna chłopców z klas 4-6 zajęła II miejsce (Eryk Marciniak, Jakub Szewczuk 6b, Kasper Kulpa, Jan Królczyk 6c, Seweryn Solecki, Fiebig Bartek 5f), natomiast dziewczęta (Lechwar Hannna, Węglińska Hanna 7a, Marciniak Oliwia 6b, Biały Milena, Laskowska Oliwia 6a, Kozłowska Wiktoria 5f) stanęły na trzecim stopniu podium. Zawodnicy i zawodniczki startowali w czterech konkurencjach: bieg 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 600 m (dziewczęta)  1000 m (chłopcy). Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

zdjęcia ze zmagań naszych medalistów można obejrzeć w galerii

Skip to content
%d bloggers like this: