Piłkarskie Mistrzynie Powiatu

9 maja 2019 r., w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbył się Finał Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt klas 7-8. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Gawin 8c, Trzczak Alicja 8a, Malwina Bednarz 8a, Karolina Ordon 8a, Oliwia Matkowska 7b, Wiktoria Werbowy 7b, Klaudia Woźniak 7b, , Oliwia Laskowska 6a, Milena Biały 6a oraz bramkarki Aleksandra Zielińska 7b i Weronika Piwowarska 7c.  Mimo deszczowej aury w tym dniu, drużyna dziewcząt SP 14 pokazała się z najlepszej strony zajmując I miejsce. W trakcie turnieju pokonała wszystkie zgłoszone do rozgrywek ekipy. Wysoko wygrane mecze zrekompensowały załamanie pogody i przysporzyły mnóstwo uśmiechu i zadowolenia naszych dziewcząt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Zdjęcia z mistrzowskiego turnieju 

Skip to content
%d bloggers like this: