Projekt Crush It

W ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii, Joanna Szczepańska i Patryk Spaliński, tworzący projekt społeczny „Crush It”, przeprowadzili w naszej szkole warsztaty, mające za zadanie zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska plastikiem. Zajęcia miały formę aktywnego udziału w lekcji poprzez serię odpowiedzi na zadane pytania, które nagradzane były gadżetami otrzymanymi od partnerów projektu. Oprócz tego …

uczniowie mieli szansę wziąć udział w nietypowej konkurencji, a mianowicie w grze w kręgle z butelek. Poprzez taką zabawę uczniowie mogli zauważyć, że ekologia to nie tylko segregacja odpadów, ale i również dobra zabawa ze znajomymi. Wystąpienie opierało się na pokazaniu wpływu zanieczyszczenia na ludzkie życie oraz korzyści z segregacji odpadów.

zdjęcia można obejrzeć tutaj

Skip to content
%d bloggers like this: