Nasi koszykarze spisali się na medal!

Cała przygoda zaczęła się na naszej sali gimnastycznej. To tu odbyły się eliminacje do powiatowego turnieju mini-koszykówki chłopców z roczników 2006-2007. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze w Lubinie i tym samym zakwalifikowała się do następnej rundy jako przedstawiciel naszego powiatu. Kolejny etap to rozgrywki między reprezentantami miast z okręgu legnickiego. Nasi chłopcy zmierzyli się z drużynami ze szkół z …

Polkowic, Legnicy i Złotoryi. Nie było łatwo, ale zdołaliśmy pokonać przeciwników i wywalczyć awans z pierwszego miejsca do rundy finałowej, w której miały zmierzyć się cztery najlepsze drużyny z Dolnego Śląska. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Nasza drużyna pomimo ambicji i starań ustępowała umiejętnościami najlepszym, jednak wywalczenie zaszczytnego Brązowego Medalu na tym szczeblu rozgrywek jest ogromnym sukcesem. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Kłodzka, II-gie miejsce przypadło w udziale gospodarzom z Jeleniej Góry, a drużyna prowadzona przez p. Jerzego Tadlę uplasowała się tuż za nimi.

W naszej drużynie zagrali: Radosław Wojsa, Eryk Marciniak, Michał Jambrożek, Wojciech Borejszo, Tobiasz Sołonynka, Jan Busse, Bartosz Łagoda, Maksymilian Magdziak, Kacper Juszczak, Francesco Aletti,  Jakub Szewczuk, Gracjan Juszczak, Jan Królczyk, Aleksander Stasiszyn, Szymon Majdański, Bartosz Wierzbiński,  Seweryn Sołecki.

Gratulacje!

Skip to content
%d bloggers like this: