Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Tenisie Stołowym

W miniony wtorek, tj. 5 marca w Gierałtowcu odbył się kolejny etap Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym. Startowało 12 szkół w kategorii dziewcząt oraz tyle samo drużyn męskich. Nasz zespół w składzie: Martyna Noga, Hania Nowak oraz Hania Kozdroń zakończyły rozgrywki na 9. miejscu. Natomiast chłopcy – Mikołaj Kaciuba i Tymoteusz Pala stoczyli kilka trudnych pojedynków. W półfinale pokonali …

doświadczoną drużynę z Polkowic, a w finale spotkali się z gospodarzami zawodów – Gierałtowcem. Na szczęście okazali się niepokonani i ostatecznie zakończyli rozgrywki na najwyższym podium. Zdobyte 1. MIEJSCE gwarantuje naszym uczniom awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 26 marca w Brzegu Dolnym. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Kilka fotek z zawodów w naszej galerii

Skip to content
%d bloggers like this: