Spotkanie z poezją

22 lutego 2019 r. pod hasłem „Spotkanie z poezją” odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VIII. Uczestnicy konkursu prezentowali  utwór liryczny lub fragment prozy. Jury oceniało interpretację utworu, dobór tekstu, dykcję, intonację i ogólny wyraz artystyczny. 

Nagrody otrzymali : Kaja Tryniszewska z klasy 4a, Małgorzata Piasecka z klasy 6c, Michał Piasecki z klasy 4c, Kaja Jężak z klasy 7a, Natalia Jeżak z klasy 4c, Hanna Węglińska z klasy 7 a, Magdalena Pabian z klasy 5 d, Tomasz Mularczyk z klasy 8a, Hanna Serafin  z klasy 8 c.
          W eliminacjach powiatowych w MDK-u w Lubinie będą reprezentowali naszą szkołę następujący uczniowie: Kaja Tryniszewska, Małgorzata Piasecka, Magdalena Pabian, Natalia Jeżak, Michał Piasecki, Hanna Węglińska, Kaja Jężak, Tomasz Mularczyk, Hanna Serafin. Ponadto jury przyznało wyróżnienia: Zuzannie Dulskiej z kl.4a, Angelinie Tarnowskiej z kl.6e.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Skip to content
%d bloggers like this: