Save Me – ocalmy dzieciństwo

W naszej szkole realizowany jest projekt społeczny „Save Me – ocalmy dzieciństwo” dotyczący uzależnienia dzieci i młodzieży od urządzeń elektronicznych. Prowadzi go grupa uczniów 1LO w Lubinie –Ola Franas, Zosia Kaczorek, Karolina Zawadzka, Marcel Domnik, Igor Lech oraz Kuba Lis (Karolina i Marcel są absolwentami naszej szkoły :-). W związku z tym , licealiści przygotowali ..

prezentację dotyczącą problemu, którymi się zajmują. Znajduje się ona w załączonym pliku. Prezentacja zostanie przedstawiona w szkole wszystkim uczniom, odbędą się również ciekawe warsztaty, które będą miały na celu zasugerowanie alternatywnej formy spędzania czasu przez młodych ludzi. Czekamy na efekty współpracy, tymczasem życzymy wszystkim ciekawego oglądania.

prezentacja dla uczniów

prezentacja dla rodziców

Skip to content
%d bloggers like this: