Kiermasz bożonarodzeniowy

W naszej szkole, już po raz kolejny, nauczyciele świetlicy zorganizowali CHARYTATYWNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, a cała społeczność szkolna otworzyła swoje serca dla  potrzebujących. W tym roku, kiermasz odbył się w 13 grudnia. Można było na nim kupić …

piękne ozdoby świąteczne – wykonane przez wychowawców i dzieci oraz ich bliskich, np.: aniołki, stroiki, ozdobne choinki, świeczniki, kartki, bombki, pachnące pierniki i mnóstwo innych rzeczy. Jak zwykle, kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem – uzyskano dochód w kwocie 2800 zł, który zostanie podzielony i przekazany dla  Polskiej Fundacji Dzieci Afryki oraz Stowarzyszenia Palium i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Lubinie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w akcji. A na najpiękniejsze Święta życzymy, aby Dar Betlejemskiej Nocy wypełnił Wasze serca pokojem i radością. Zdjęcia w galerii.