Wyczytali nagrody

28.11.2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii nr 4 ul. Jastrzębia 6 w Lubinie  odbył się konkurs pięknego czytania książek Agnieszki Stelmaszyk dla uczniów kl. 3-4. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z klas trzecich, których zadaniem było przedstawienie wybranej książki oraz głośne czytanie wybranego fragmentu. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji przygotowanych przez …
 

28 uczestników z sześciu lubińskich szkół. Jury przyznało nagrody książkowe i dyplomy. Oto osiągnięcia uczniów naszej szkoły:
Hanna Słabicka kl. 3a – 1 miejsce

Marcel Bartoszewicz kl. 3b – 3 miejsce

Filip Kluba kl. 3a – wyróżnienie

Karolina Krawiec kl. 3a – wyróżnienie

Ignacy Słabiak kl. 3b – wyróżnienie

Gratulujemy!

Zdjęcia z konkursu w naszej galerii oraz na stronie MBP w Lubinie: http://www.mbplubin.pl/index.php?pokaz=wydarzenia_2018

 

Skip to content
%d bloggers like this: