„Mój Przyjaciel Miś”

Dzień 25 listopada uznawany jest za „Światowy Dzień Pluszowego Misia”.  Z tej okazji, w naszej szkole odbył się POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pod hasłem  „Mój Przyjaciel Miś”, w którym udział wzięli wychowankowie świetlicy szkolnej z kilkunastu szkół. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac – wykonanych różnymi technikami plastycznymi, stanowiąc tym samym nie lada gratkę dla Jury. 23 XI 2018 r., nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Miło jest nam poinformować, że nagrody otrzymali: …

Zuzanna Muczyńska – SP Im. Orła Białego w Raszówce, Oliwia Rozmus – SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Adam Olkowicz – Salezjańska SP im. Św. Dominika Savio, Mariusz Gronik – SP nr 12, Natalia Kuraś i Mohammed Ali Hussein Adam – SP nr 14 w Lubinie. Natomiast wyróżnienia: Patrycja Wardęga – SP nr 1, Ewa Szafrańska – SP nr 7, Miłosz Hałuszczak – SP nr 9,  Emilia Kowalska i Julia Ilnicka – SP nr 3 oraz Aleksander Tetera, Amelia Kaczor, Franciszek Michalak, Wiktor Klimek – SP nr 14 w Lubinie. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział – wykonawcom prac oraz nauczycielom sprawującym opiekę artystyczną podczas ich powstawania.

Zdjęcia z uroczystości  oraz wystawy prac można zobaczyć w naszej galerii.