Konkurs piosenki patriotycznej dla klas I – III

Uczniowie klas I – III, w szczególny sposób uczcili 100 Rocznicę Niepodległości Polski. Popołudnie z poezją patriotyczną było wielkim wzruszeniem nie tylko dla uczestników konkursu poetyckiego, ale także dla ogromnej widowni. Konkurs odbył się tuż przed państwowymi obchodami święta narodowego, a atmosfera i emocje zaprezentowane … 

przez wszystkich uczestników w najpiękniejszy sposób pozwoliły przeżyć miłość do Ojczyzny. Jury przyznało 7 równorzędnych nagród oraz 8 wyróżnień. Wszyscy artyści zaprezentowali z całym zaangażowaniem i aktorskimi zdolnościami wyjątkowo piękne utwory poetyckie o zabarwieniu patriotycznym.
Konkurs Poezji Patriotycznej dla klas I – III okazał się wzruszającą lekcją patriotyzmu i historii Polski.
Skip to content
%d bloggers like this: