Zerwijmy łańcuchy

6 października w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja „Zerwijmy łańcuchy”, gdzie spotkali się nasi uczniowie wraz z rodzinami, aby pokazać, że los psów łańcuchowych nie jest im obojętny. Podczas kiermaszu, na który uczniowie przekazali fanty, udało się zebrać 1067,86 zł. Cała kwota została przekazana Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Lubinie na leczenie zwierząt …
 

interwencyjnych, podstawową opiekę weterynaryjną- odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia. Dodatkowo przekazano ponad 100 kg karmy dla potrzebujących psów i kotów, a nawet akcesoria; smycze, obroże, maty, zabawki itp. W czasie akcji technik weterynaryjny, Pani Patrycja Kowalska, przeprowadziła lekcję pierwszej pomocy dla zwierząt, a uczennice Hania Węglińska z klasy 7a, Joasia Banach oraz Julia Watral z 8a malowały twarze najmłodszym dzieciom. 
Za wsparcie w organizacji, szukanie sponsorów, roznoszenie ulotek, rozwieszanie plakatów promujących akcję bardzo dziękuję Patrycji Kuta, Ani Cichowskiej, Julii Watral i Joasi Banach, która również te ulotki samodzielnie zaprojektowała oraz za pomoc techniczną Marcelowi Dobrakowskiemu i Kindze Bogdańskiej z klasy 8a. W szczególności za organizację akcji i maksymalne zaangażowanie, dziękuję Antosi Biały. Zapraszam do współpracy za rok.

Wszystkim obecnym na akcji jeszcze raz dziękuję. 

Aleksandra Michalak 

Skip to content
%d bloggers like this: