Wielkie Święto Programowania w Lubinie

Zapraszamy dzieci, rodziców oraz opiekunów na warsztaty programowania i robotyki. Na uczestników czekają gotowe do działania roboty: przesympatyczne małe Ozoboty oraz  chętne do zaprogramowania Edisony. Nie zabraknie także kodowania na macie edukacyjnej. Startujemy w sobotę … 

 6 października od godz. 10.00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Parku Wrocławskim. Zabawa połączona z nauką potrwa do godz. 14.00

8 i 15 października o godz. 17.00 odbędą się 1-godzinne warsztaty w MDK-u w sali 116 – „Hello, Robo!” i „Robo w Krainie Kratek”, natomiast 11 października o godz. 16.30 – 17.30 w naszej …

szkole –  „Projektant robotów”. CodeWeek zakończymy Świętem Kodowania, spotykając się 20 października w godz. 10.00 – 14.00 ponownie w Parku Wrocławskim. Dołącz do nas i baw się programowaniem!

CodeWeek, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to społeczna inicjatywa, w ramach której w dniach od 6 do 21 października europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Na mapie wydarzeń nie może zabraknąć Lubina!

Organizatorem wydarzeń jest Klub Młodego Programisty działający przy MDK-u, który powstał z inicjatywy Ministerstwa Cyfryzacji i Państwowego Instytutu Badawczego NASK. Oferuje dla dzieci możliwość udziału w cyklu 10 bezpłatnych warsztatów z programowania i robotyki w małych grupach. Zajęcia prowadzi nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z SP 14 Bogumiła Niedźwiedź. Zapisy i więcej informacji na stronie http://www.klubmlodegoprogramisty.pl/

Zajęcia z programowania w naszej galerii

Skip to content
%d bloggers like this: