Komisarz Lew i III a proszą o rozwagę na drodze

Wspólnie z lubińską policją uczniowie klasy III A wzięli udział w  akcji EDWARD- Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych. Wszyscy uczniowie naszej klasy własnoręcznie przygotowali przepiękne transparenty. Uzbrojone we wzruszające hasła przeszły razem z KOMISARZEM LWEM ulicami naszego miasta. Wraz z policjantami  z ruchu drogowego i dzielnicowymi na pobliskiej pętli autobusowej zatrzymywali kierowców informując o programie “EDWARD”. W tym dniu

najmłodsi prosili kierowców o czujność na drodze oraz rozwagę. Każdy z kontrolowanych kierowców stwierdził, iż takie akcje są bardzo potrzebne. Bardzo cieszymy się, że ponownie mogliśmy wziąć w niej udział. Pamiętaj!! Zwolnij- życie masz tylko jedno!!
Pełna galeria z tego dnia na naszym blogu  www.olowekzgumka.blogspot.com 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!!
Skip to content
%d bloggers like this: