Jak Miedzik uczył dzieci o dalszych losach śmieci

1 października klasę III a odwiedziły Panie z MPWiK, które przekazały uczniom bardzo ważne informacje dotyczące ekologii, recyklingu oraz surowców wtórnych. Dzieci poznały wiele nowych pojęć. Między innymi dowiedziały się, kim jest ekolog, ile potrzeba plastikowych butelek by powstała kurtka, a także gdzie należy zawozić elektrośmieci. Zajęcia rozpoczęły się obejrzeniem filmu z przesympatycznym MIEDZIKIEM, który opowiedział o

dalszych losach śmieci. Na koniec uczniowie rozwiązali wiele bardzo ciekawych zadań. W nagrodę otrzymali pamiątkowe nagrody. Dzięki tak przeprowadzonym zajęciom można śmiało powiedzieć, że o losach śmieci klasa III a wie już prawie wszystko.

           MIEDZIK PODAWAŁ MNÓSTWO PRZYKŁADÓW

              CO MOŻNA JESZCZE ZROBIĆ Z ODPADÓW.

         CHWALIŁ TEŻ WSZYTSKICH ZA SORTOWANIE.

                      ZAPAMIĘTAJCIE WIĘC, LUBINIANIE,

                A WY SZCZEGÓLNIE, KOCHANE DZIECI, 

                      ŻE MOGĄ CUDA POWSTAĆ ZE ŚMIECI

Pełna galeria z tego dnia na naszym blogu https://olowekzgumka.blogspot.com/2018/10/jak-miedzik-uczy-dziecio-dalszych.html

Skip to content
%d bloggers like this: