Z “Krainy Alfabecji” wrócili z nagrodami

5 czerwca  w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Międzyszkolny Konkurs pod hasłem „W KRAINIE ALFABECJI”, w którym uczestniczyli pierwszoklasiści z wielu lubińskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 1a – Julia Czekajło i Adam Kołodziej pod opieką wychowawcy p. Anny Olszowiak. Nasi reprezentanci wykazali się doskonałą znajomością m.in.: alfabetu, samogłosek i spółgłosek oraz wieloma innymi umiejętnościami i nie dali się konkurencji. Po obliczeniu wyników okazało się, że cztery drużyny uzyskały maksymalną ilość punktów, zajmując tym samym cztery 1. miejsca. Oczywiście wśród laureatów, znaleźli się Julia i Adam, którzy bezbłędnie wykonali wszystkie zadania konkursowe – choć nie należały do najłatwiejszych! Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Zdjęcia w naszej galerii….

Skip to content
%d bloggers like this: