Młodzi dla młodych

W dniach 24 i 25 kwietnia naszą szkołę odwiedziły – Julia Lachowicz, Aleksandra Brycka, Małgorzata Midziak, Aleksandra Koptyńska i Marianna Krasoń, uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie. Dziewczęta stworzyły i realizują  projekt „TeEvents” działający w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Licealistki zauważyły, że w Lubinie nie organizuje się wydarzeń skierowanych głównie do nastolatków, dlatego postanowiły to zmienić, poprzez zorganizowanie własnych. Chcą przez to zachęcić młodych ludzi do wychodzenia z domów i spędzania swojego wolnego czasu w ciekawy sposób.
Dziewczyny, podczas spotkań  z uczniami, opowiadały o swojej działalności w ramach projektu oraz udzielały cennych informacji na temat organizacji eventu. Na koniec każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

Skip to content
%d bloggers like this: