Konkurs wiedzy o gospodarowaniu odpadami komunalnymi

19.03.2018 r. w Centrum Kultury Muza odbył się IV Etap konkursu wiedzy o gospodarowaniu odpadami komunalnymi na terenie Gminy Miejskiej Lubin dla uczniów klas czwartych lubińskich szkół podstawowych. Do finałowej rozgrywki z naszej szkoły zakwalifikowali się uczniowie: Patrycja Bardkowska kl. 4d, Patrycja Młynarczyk kl.4e, Hubert Dulski  kl.4c.
Konkurs odbył się z udziałem 9 drużyn lubińskich szkól podstawowych. Drużyny wykonywały zadania w trzech rundach. Reprezentanci naszej szkoły Patrycja, Hubert i Patrycja od pierwszego do ostatniego etapu wykazali się ogromną wiedzą i wywalczyli I MIEJSCE
 GRATULUJEMY!!!
Drużynę z naszej szkoły wspierali koleżanki i koledzy z klasy 4c i 4e, którzy kibicowali na widowni sali kinowej.
Organizatorem oraz fundatorem nagród było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie.