Matematyczny Konkurs Powiatowy – Limes

7.12.2017 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Matematycznego Konkursu LIMES. Konkurs ten obejmował uczniów klas IV- VII i podzielony był na dwie kategorie:
1. Kategoria Szkoły Podstawowe, klasy 4-5
2. Kategoria Szkoły Podstawowe, klasy 6- 7.

Do finału w kategorii Szkoły Podstawowe klasy 4- 5 przeszli następujący uczniowie:

1. Jakub Kieryk, kl. 4 e- nauczyciel uczący matematyki
p. Małgorzata Olszewska
2. Hubert Dulski kl. 4 c- nauczyciel uczący matematyki
p. Agnieszka Kaciuba
3. Michał Jambrożek kl. 5 c- nauczyciel uczący matematyki
p. Elżbieta Kolber
4. Aleksandra Stępień kl. 5 d – nauczyciel uczący matematyki
p. Agnieszka Kaciuba

Do finału w kategorii Szkoły Podstawowe klasy 6- 7 przeszła jedna uczennica;
1. Anna Cichowska kl. 7 a- nauczyciel uczący matematyki
p. Elżbieta Komaniecka.

W dniu 6.02.2018 r. , odbył się finał konkursu w Szkole Podstawowej w Rudnej. Wzięli w nim udział wszyscy wyżej wymienieni finaliści. Miło nam zawiadomić, że uczniowie naszej szkoły zdobyli w nim znaczące wyniki.
Hubert Dulski z klasy 4 c zdobył 3 miejsce w powiecie lubińskim i tytuł Laureata oraz Michał Jambrożek z klasy 5 c zdobył 4 miejsce w powiecie lubińskim i również tytuł Laureata konkursu.
Obu uczniom gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy w konkursach matematycznych.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w naszej galerii.