Wrócili z bombkami i pucharami

19.12.2017 r. nasza szkoła brała udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej dla klas IV. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy. Nasi młodzi szczypiorniści zaprezentowali się wspaniale. Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce, natomiast drużyna dziewcząt uplasowała się na miejscu III. Wszyscy zawodnicy otrzymali

pamiątkowe bombki, natomiast zespoły nagrodzone zostały dyplomami i pucharami. Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia ze zmagań naszych sportowców w naszej galerii.

Skład naszych reprezentacji:

dziewczęta – Sara Stempak, Izabela Wojsa, Jaśków Aleksandra, Wiktoria Kowal, Magda Pabian, Patrycja Urbaniak, Konstancja Daćko, Aleksandra Kaźmierczak, Śrutwa Martyna, Anna Hawrylczak, Martyna Noga, Hanna Kozdroń, Wiktoria Kozłowska, Oliwia Marciniak, 

chłopcy – Maksymilian Szulc, Jakub Ganczar, Seweryn Sołecki, Borys Rzeszowski, Aletti Francesco, Bartosz Łagoda, Maksymilian Magdziak, Szymon Majdański, Aleksander Stasiszyn

Skip to content
%d bloggers like this: