Wigilia klasowa z prezentami.

Dziś w klasie 2 Aodbyła się wigilia klasowa. Uczniowie przyszli bez plecaków, elegancko ubrani jak na taką uroczystość przystało. Na początku złożyliśmy sobie życzenia. Następnie zasiedliśmy do stołu, gdzie czekały na nas tradycyjne potrawy wigilijne. Były same pyszności: barszcz z uszkami, krokiety, pierogi, kapusta z grochem, kompot z suszu. Na deser czekał na nas

przepyszny sernik i makowiec. Jak wigilia to i prezenty. Nie mogło ich zabraknąć w 2 A. Radość była ogromna. Do naszej klasy dołączyły dwa fantastyczne roboty. Zielony DOT oraz całkowita nowość PHOTON. Nie będziemy ich przedstawiać, gdyż na pewno jeszcze o nich usłyszycie. PHOTON i DOT mają wspaniałe możliwości…….więcej dowiecie się już za rok :))

Wigilia klasowa to dobry moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, zapachu wigilijnych potraw oraz przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd wprowadzić wszystkich    w magię zimowych świąt.

Zapraszamy na naszego bloga tam fotorelacja z tego wydarzenia www.olowekzgumka.blogspot.com    do naszej szkolnej galerii.