Mikołajki w 2a

Mikołajki to czas magiczny. W tym roku postanowiliśmy ten dzień spędzić razem. Nie było prezentów, słodyczy lecz wspólnie spędzony czas. Wstaliśmy bardzo, bardzo wcześnie. Chyba była jeszcze noc :)) Wyjechaliśmy do Wrocławia. Troszkę śpiący, ale szczęśliwi. Odwiedziliśmy teatr CAPITOL. Uczestniczyliśmy w spektaklu ” NASZA MAMA CZARODZIEJKA” – bardzo się nam podobało. Byliśmy pod wrażeniem

mocy jaką posiadała mama. Potrafi załatać dziurę, uprać chmury, a nawet uleczyć księżyc. Myślę, że taką Mamę Czarodziejkę odnajdziemy w każdym domu. Po spektaklu czekała nas prawdziwa przygoda. Razem z pracownikiem teatru rozpoczęliśmy jego zwiedzanie.  Jesteśmy szczęściarzami, ponieważ byliśmy w takich miejscach, które są nie dostępne dla widza.   Zobaczyliśmy jak wyglądają codzienne zajęcia pracowników teatru. Przekonaliśmy się, że teatr to nie tylko aktorzy na scenie, ale również mnóstwo osób pracujących poza nią. Przymierzaliśmy rekwizyty. Widzieliśmy prawdziwe kostiumy. Byliśmy na dużej scenie, gdzie zaśpiewaliśmy piosenkę. Po zwiedzaniu przyszedł czas na powrót………tak myśleli najmłodsi. To nie był koniec wycieczki. To był czas na MIKOŁAJKOWĄ NIESPODZIANKĘ. Udaliśmy się do parku trampolin Jumphall, a tam czyste szaleństwo….radości nie było końca. Zmęczeni, lecz szczęśliwi wróciliśmy do Lubina. To był udany dzień.
 
Zapraszamy na naszego bloga klasowego tam obszerna fotorelacja z tego dnia: www.olowekzgumka.blogspot.com
Skip to content
%d bloggers like this: