Gość z jednostki wojskowej w Świętoszowie

10 listopada w ramach obchodów Święta Niepodległości gościliśmy w naszej świetlicy tatę Wojtusia Nowickiego a zarazem żołnierza JW w Świętoszowie pana Pawła Nowickiego. Pan Paweł pełnił służbę w latach 2003-2004 w kompanii saperów, plutonie minowania oraz jako kierowca. Nasz gość w niezwykle pasjonujący sposób przybliżył dzieciom rozkład dnia w Jednostce Wojskowej, opowiadał o pobudce, ćwiczeniach fizycznych, nauce fachu wojskowego, trudzie codziennego życia a zarazem wielkiej przygodzie życia. Pan Paweł prezentował akcesoria wojskowe i  pamiątki ze swojej służby, opowiadał ciekawostki i anegdoty. Dziękujemy naszemu gościowi za niezwykle interesujące spotkanie, za poświęcony czas i przekazanie cennych wartości ważnych w życiu. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: