Dzielne maluchy

Dziś uczniowie klasy 2 A wzięli udział w ogólnoeuropejskiej akcji EDWARD czyli Europejskim Dniu Bez Ofiar Śmiertelnych. Od samego rana najmłodsi wraz z funkcjonariuszami lubińskiej Policji sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy.  Podczas zatrzymania policjanci opowiadali o zgubnych skutkach brawurowej jazdy, a nasi uczniowie wręczali ulotki oraz czytali poruszające hasła na swoich plakatach. Najmłodsi bardzo zaangażowali się w dzisiejszą akcję. Uczniowie podeszli do tematu bardzo poważnie. Udowodnili, że w imię idei małymi kroczkami można zdziałać bardzo dużo. Dziś Szkoła Podstawowa Nr 14 może być dumna ze swoich uczniów. BRAWO WY!!

Zapraszamy na  bloga klasowego www.olowekzgumka.blogspot.com Tam wiele zdjęć i film z dzisiejszej akcji.

Skip to content
%d bloggers like this: