Od niewielkiej kropki wszystko się zaczęło…

Od niewielkiej kropki wszystko się zaczęło……..po raz drugi w naszej klasie obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI . Dzień rozpoczęliśmy od kropkowego śniadania – bułeczki w kształcie koła do tego wszystkie okrągłe smakołyki w śniadaniówce bardzo mnie wzruszyły. Po zjedzonym śniadaniu czekała na nas słodka niespodzianka, którą przygotowała dla nas mama TOSI- kolorowe babeczki…ach jak my je uwielbiamy…
Najedzeni usiedliśmy na dywanie, gdzie odpowiedzieliśmy na szereg kropkowych pytań np: Jak nazywa się alfabet, w którym litery tworzone są za pomocą wypukłych kropek? lub Która z przypraw jest w postaci trójwymiarowej kropki? Później przyszedł czas na rozmowę o swoich talentach. Dziś poznaliśmy się lepiej…dowiedzieliśmy się wiele o sobie.
Mistrzowie Kodowania przygotowali dla wszystkich w tym dniu wspaniałe aktywności między innymi grę DOTTA każdy z nas stworzył własną dottkę, w pierwszej kolejności pięknie ją ozdobił. Następnie samodzielnie zalaminował i wyciął.
To był naprawdę udany dzień. Wszystkim Rodzicom bardzo dziękuję za przygotowanie „kropkowych” strojów i szałowych fryzur.

Skip to content
%d bloggers like this: