Skrzaty są wśród nas

Nasza szkoła jest laureatem konkursu „Fajne Granty T-Mobile” organizowanego przez Fundację Coder Dojo. Projekt „Skrzaty programują” zgłoszony przez nauczycielki Bogumiłę Niedźwiedź i Magdalenę Górską ma na celu naukę programowania z wykorzystaniem małych robotów – Ozobotów. Realizacja projektu przewiduje szereg działań edukacyjnych skierowanych zarówno do dzieci, jak i seniorów.

Pierwszym z nich jest konkurs krasomówczy z programowaniem ozobota „Moja podróż wakacyjna” dla uczniów klas I-III. Narysuj na kartce (format min. A3) najciekawsze miejsca lub wydarzenia. Wyznacz za pomocą flamastra trasę dla robota. Opowiedz barwną i piękną polszczyzną swoją wakacyjną podróż. Czas wystąpienia: do 5 minut. Zapisy do 15 IX u Bogumiły Niedźwiedź (s. 1) i Magdaleny Górskiej (s. 128). Przed konkursem zaplanowane są warsztaty obsługi Ozobota. Zapraszamy chętnych uczniów!<!

Skip to content
%d bloggers like this: