NIECODZIENNY GOŚĆ W 2A

Z samego rana, 24.05.2017r., w klasie 2a pojawił się niecodzienny gość. Michalinka, bo tak ma na imię nasza koleżanka, na co dzień żyje, uczy się w … San Diego. Przyleciała do Polski ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, aby odwiedzić rodzinę. Uczniowie klasy 2A zadawali Jej chyba z tysiąc pytań. Dziewczynka z chęcią opowiadała o tym jak wygląda nauka w amerykańskiej szkole, czego i w jaki sposób się uczy, jak spędza wolny czas po szkole. Michalinka wzięła udział w naszych zajęciach. Obserwowała jak się uczymy, razem z dziećmi bawiła się na przerwach. Miała okazję podziwiać występ taneczny dziewczynek podczas zawodów sportowych. Oglądała też mecz rugby, który odbywał się w naszej szkole. Po dniu pełnym wrażeń pożegnaliśmy naszego gościa i przekazaliśmy własnoręcznie wykonane laurki. W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z wizyty Michaliny,

Skip to content
%d bloggers like this: