SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI

17 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki. Uczniowie zaprezentowali utwory z repertuaru dziecięcego zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jury oceniało poprawność muzyczną, interpretację piosenki, dykcję oraz ogólne wrażenia artystyczne. Uczniowie prezentowali się w dwóch kategoriach: klas I-III i IV-VI. Po długich obradach jury postanowiło nagrodzić następujących wykonawców:

W kategorii klas I-III nagrody otrzymali:

Matylda Zimna z kl. III c, Wiktoria Tyndyk z kl. III e, Zuzanna Kieryk z kl. II e oraz Nataniel Sołonynka – uczeń klasy II d.

W kategorii klas IV-VI nagrodzone zostały uczennice:

Martyna Wilczura z klasy IV a, Joanna Banach i Kinga Bogdańska z klasy VI a.

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów! Zaglądnij do naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: