TURNIEJ RUGBY TAG

19 V 2017 w naszej szkole odbyły się mecze z Dolnośląskiej Ligii Rugby Tag. Przyjechały szkoły z Krzeczyna Wielkiego, Sp Nr 12, SP Nr 5.

Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny prowadzone przez p. Agatę Gil

W kategorii kl. IV zdobyliśmy 2 m-ce drużyna w składzie: Milena Biały 4a, Kacper Słowik 4e, Alan Wolak 4e, Amelia Trzeciak 4a, Kacper Juszczak 4d, Oliwia Laskowska 4a, Zuzanna Baran 4a

W kategorii kl. 5 zdobyliśmy 1 m-ce  drużyna w składzie: Oliwia Matkowska 5b, Klaudia Woźniak 5b, Aleksandra Zielińska 5b,  Mateusz Sroka 5b, Igor Szuchnicki 5b, Amedusz Opaliński 5a, Krzysztof Karpisz 5c.

W kategorii kl. VI zajęliśmy 2 m-ce drużyna w składzie: Marcelina Nieckarz 5b, Alicja Trzczak 6a, Martyna Adamczak 6a, Karolina Ordon 6a, Karolina Świerszcz 6d, Paweł Włodarczyk 6d, Szymon Zawadzki 6b, Juliusz Jankowski 6b.

Gratulujemy I czekamy na kolejne sukcesy. Zdjęcia można obejrzeć w szkolnej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: