SPOTKANIE Z AUTORKĄ BAJEK

W dniach 20 i 21 kwietnia w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć autorkę książki, pt. „Baśń o perle”P. Annę Gibasiewicz. Pisarka opowieścią o swojej baśni zachęciła dzieci do przeczytania książki i tym samym poznania dalszych losów jej bohaterów. Spotkanie uczniów grupy świetlicowej nr XI (klasa: 3g i 2b) szczególnie zapadło w pamięć Pani Ani. Dzieci tej grupy zostały poproszone o narysowanie, według nich, najlepszego fragmentu baśni. Po spotkaniu uczniowie świetlicy –gr. XI wraz z opiekunem Anetą Kozak postanowili zaprosić do zabawy więcej kolegów. Powstał więc pomysł o konkursie na najciekawszą ilustrację wybranego fragmentu „Baśni o perle”. Konkurs kierowany jest do wszystkich grup świetlicowych. Po więcej informacji na temat konkursu zapraszamy do wychowawców grup świetlicowych, a także do kolejnego posta na stronie szkoły. Dziękując za interesujące spotkanie z autorką mamy nadzieje, że niebawem ponownie uda nam się gościć P. Annę Gibasiewicz w naszej szkole.

Skip to content
%d bloggers like this: