SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

10 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski „Lubimy wiersze”. W konkursie udział wzięło 24 recytatorów z klas I – III. Uczniowie prezentowali wiersze uluboionych poetów dla dzieci jak: Juliana Tuwima. Jana Brzechwy, Małgorzaty Strzałkowskiej, Hanny Niewiadomskiej. Puliczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawie i barwnie prezentowane. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dypomy i drobne upomniki. Spośród nagrodzonych osób Jury przyznało 3 nagrody główne: Marcelowi Bartoszewiczowi z klasy 1c, Nataszy Dragonik z klasy 2d oraz Natalii Nazimek z 3g. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę podczas Rejonowego Konkursu Recytarorskiego „Maluchy lubią wiersze”. Nagrody wręczono: Matyldzie ZImnej 3c, Michałowi Piaseckiemu, Natalii Jeżak 2c, Wiktorii Tyndyk 3e, Michałowi Bakaczowi, Magdalenie Pabian, Julii Paździerz 3g, Aleksandrze Wożniak 3b, Okarowi Bartków 1a, Łucji Szelszyńskiej 2d. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: