KONKURS WIEDY O GOSPODAROWANIU ODPADAMI KOMUNALNYMI

21.04.2017 roku w Centrum Kultury Muza odbył się III Etap konkursu wiedzy o gospodarowaniu odpadami komunalnymi na terenie Gminy Miejskiej Lubin dla uczniów klas czwartych lubińskich szkół podstawowych. Do finałowej rozgrywki z naszej szkoły zakwalifikowali się uczniowie: Małgorzata Piasecka kl. 4c, Aleksandra Skiba kl.4d, Jakub Mroziński kl.4c. Konkurs odbył się z udziałem 9 drużyn lubińskich szkól podstawowych. Drużyny wykonywały zadania w trzech rundach. Reprezentanci naszej szkoły Małgosia, Ola i Kuba od pierwszego do ostatniego etapu wykazali się ogromną wiedzą, wywalczyli I MIEJSCE. Drużynę z naszej szkoły wspierali koleżanki i koledzy z klasy 4b, którzy kibicowali na widowni sali kinowej. Organizatorem oraz fundatorem nagród było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie.

Skip to content
%d bloggers like this: