VII KONKURS PIOSENKI ANGLIELSKIEJ

26 kwietnia odbył się siódmy gminny konkurs piosenki angielskiej Sing Star. Tegoroczni uczestnicy z 9 szkół gminy Lubin, zmagali się z repertuarem filmowo bajkowym. I miejsce zajęła fenomenalna Zofia Dańczuk z Zespołu Szkół Sportowych wykonując utwór Stupid Cupid. II miejsce zajęła Natalia Mazur ze Szkoły Podstawowej nr 10, a miejsce III przypadło Dominice Ślązak z Zespołu Szkół nr 1. Jury przyznało również dwa wyróżnienia dla Asi Banach ze Szkoły Podstawowej nr 14 oraz Aleksandrze Szelidze ze Szkoły Podstawowej w Siedlcach. Gościnnie wystąpiła absolwentka naszej szkoły Karolina Ziemlicka. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wiele niezapomnianych wrażeń, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku; organizatorzy p. Marzanna Wyrwa i p. Marta Jakimiec-Marciniak. Zdjęcia z konkursu można ohejrzeć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: