KILKA SŁÓW O WIOŚNIE

05.04.2017.r w naszej szkole odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI„Kilka słów o wiośnie” dla dzieci klas I-III uczęszczających do świetlic szkolnych. Gościliśmy 18 dzieci z ośmiu lubińskich szkół.  Konkurs młodych talentów, poprzedziła część artystyczna wraz z multimedialną prezentacją do muzyki Fryderyka Chopina. Podczas występów, dzieci wykazały się ogromną wrażliwością i niewątpliwym talentem – potrafiły oddać szereg emocji towarzyszących aktorskiej prezentacji. Jury oceniało sposób recytacji, gest sceniczny, strój oraz ogólny wyraz artystyczny. Miło jest nam poinformować, nagrody otrzymali: Karolina Gajdosz – SP 7, Mikołaj Talarczyk – ZSI oraz Wiktoria Tyndyk – SP 14. Natomiast wyróżnieni zostali: Hanna Mongiałło – SP 12, Anna Nowak – SP 14, Szymon Szymański – ZSI, Daria Jaworska – SP 9, oraz Wiktoria Lennik – SP 3. Na wielkie brawa i uznanie zasługują również pozostali uczestnicy: Klaudia Kocaj i Ewa Rzeczkowska z SP 5, Miłosz Wydra i Fabian Budziński z SP 10, Mierżwińska Amelka z SP 3, Patrycja Wołowicz z SP 9, Julia Groch z SP 12 oraz Gabriela Biernal z SP 7. Po emocjach konkursowych – przy słodkim poczęstunku, był czas na wspólną integrację oraz sesję zdjęciową.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie – za podjęty trud oraz dostarczenie niesamowitych emocji i miłych wrażeń, a opiekunom za przygotowanie dzieci. Pozostając z nadzieją „Do zobaczenia w przyszłym roku” – dziękują organizatorzy: Anna Olszowiak, Małgorzata Korczak, Anna Furga.

Zapraszamy do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: