MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

13 i 14 marca 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców spisała się doskonale, zajmując w swoich kategoriach II miejsce. Warto nadmienić, iż nasi uczniowie ulegli jedynie zawodnikom z Zespołu Szkół Sportowych. Dziewczęta w swoim meczu przegrały tylko dwoma bramkami, co należy uznać za duży sukces. Najwięcej bramek w kategorii dziewcząt zdobyły: Weronika Chudek z SP7, Julia Gawin z SP 14 oraz Adrianna Urbańska z SP14, Wszystkie trzy młode szczypiornistki trafiły skutecznie po 10 razy.

Reprezentacja dziewcząt: Nikola Słowińska 6c, Nikola Tomczuk 4c – bramkarki, Agata Słota, Aleksandra Ziemba 5a, Kinga Bogdańska, Alicja Trzczak, Martyna Adamczak, Karolina Ordon 6a, Agnieszka Stefan, Adrianna Urbańska, Weronika Mikołajczak 6b, Amelia Skrzypczyk, Julia Gawin 6c, Aleksandra Kozioł, Karolina Świerszcz 6d.

Reprezentacja chłopców: Amadeusz Opaliński, Adam Domnik, Piotr Mazur 5a, Mateusz Sroka, Igor Szechnicki 5b, Oskar Cierlik, Krzysztof Karpisz 5c, Piotr Śliwka, Oskar Spychalski 6a, Norbert Juszczak, Jakub Rak 6b, Szymon Tatarynowicz 6d.

Zdjęcia ze zmagań naszych sportowców można obejrzeć w marcowej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: