SPOTKANIE Z POEZJĄ

20 marca 2017 r. pod hasłem „Spotkanie z poezją” odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy konkursu prezentowali utwór liryczny lub fragment prozy. Jury oceniało interpretację utworu, dobór tekstu, dykcję, intonację i ogólny wyraz artystyczny.

Nagrody otrzymali: Martyna Wilczura z klasy 4a, Małgorzata Piasecka z klasy 4c, Aleksandra Klaczko z klasy 6 d, Kaja Jężak z klasy 5 a, Hanna Węglińska z klasy 4 a, Milena Biały z klasy 4a, Olena Żelazna z klasy 4a, Oliwia Samulska z klasy 4b, Nela Drużkowska z klasy 6d.

W eliminacjach powiatowych w MDK w Lubinie będą reprezentowali naszą szkołę następujący uczniowie: Martyna Wilczura, Małgorzata Piasecka, Aleksandra Klaczko, Hanna Węglińska i Kaja Jężak.

Ponadto jury przyznało wyróżnienia uczniom: Zuzannie Baran z kl.4a, Karolinie Ordon z kl.6a, Kindze Bogdańskiej z kl.6a, Kacprowi Kowalowi z kl. 4a, Hani Nocuń z kl.4a, Nadii Nowak z kl.4c, Natalii Kurzac z kl.4c, Amelii Małek z kl.5c, Alicji Postrożny z kl. 4c, Amelii Opanowicz z kl.4d, Tomaszowi Mularczykowi z kl. 6a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Skip to content
%d bloggers like this: