PRZESIEKOWE ZMAGANIA Z MATMĄ

przesieka2017

przesieka2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ubiegły weekend 28 osobowa grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w trzydniowych warsztatach matematycznych w Przesiece, zorganizowanych przez Towarzystwo Matematyczne „Limes”. To cykliczne wydarzenie, które w tym roku skupiło ponad 140 miłośników matematyki ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich  powiatu lubińskiego. Mogli oni uczestniczyć w licznych konkursach indywidualnych i grupowych. W tym roku nie obyło się też bez słynnej, uwielbianej przez uczniów,  gry w „Kaczki”, w której produkcyjne firmy uczniowskie obsługiwane są przez instytucje i  zakłady zatrudniające nauczycieli. Uczniowie pytani o opinie wyliczają, że  podobała im się rywalizacja, wspólna praca i zabawa w grupach oraz wyjątkowa atmosfera panująca w Przesiece.  Wszyscy wróciliśmy z warsztatów zmęczeni, ale zadowoleni.  Bogatsi o nowe umiejętności, sukcesy i znajomości.

Przesiekowe 🙂 osiągnięcia uczniów naszej szkoły

W próbnym „Kangurze”:

w klasach czwartych – Olena Żelazna Im, Dawid Jaśkiewicz IIm

w klasach piątych- Benon Stefanowicz Im
w klasach szóstych – Maciej Rabij IIIm

W „Maratonie matematycznym”:

w klasach czwartych-Oliwia Laskowska Im, Mikołaj Kaciuba IIm, Zuzanna Baran IIIm

w klasach piątych-  Kaja Jężak IIIm

w klasach szóstych-Tomasz Witkowski IIm

Skip to content
%d bloggers like this: