DZIEŃ BABCI I DZIADKA W 1A

Dawno temu babcia z dziadkiem.. w piaskownicy się kłócili o łopatkę….dziś na spacer idą sobie……..
W poniedziałek w klasie 1 A odbyła się uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Kochane wnuczęta przedstawiły program artystyczny.Były wierszyki, piosenki, tańce….ale przede wszystkim ogromna dawka humoru. Specjalną niespodzianką dla Dziadków był quiz w aplikacji Kahoot. Wnukowie wraz z Babcią i Dziadkiem zmagali się z trudnymi pytaniami. Liczył się również refleks. Zabawa bardzo się spodobała „starszym uczniom”- niektórzy Dziadkowie chcieli wrócić do 1 klasy:)))
Niespodzianek nie było końca- po odśpiewaniu STO LAT dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane certyfikaty Najlepszego Dziadka i Najlepszej Babci na świecie oraz wspaniałe serduszka. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień w którym gościło wiele wzruszeń, uśmiechu radości.
Zapraszamy na blog klasy 1A, by przeżyć to jeszcze raz.
Skip to content
%d bloggers like this: