MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Co roku – 18 stycznia obchodzony jest „Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka”. Tego sympatycznego misia znają i kochają miliony dzieci na całym świecie. Miłośników bajki o Kubusiu nie brakuje też w naszej szkole. Dlatego do pielęgnowania tej daty przyłączyli się uczniowie z klas I-III. Z tej okazji w bibliotece szkolnej, odbył się Quiz o Kubusiu Puchatku – zorganizowany przez p. Anię Olszowiak.  W quizie uczestniczyło po dwóch przedstawicieli aż  z 11 klas. Poprawność odpowiedzi została sprawdzona przez Komisję w składzie – p.: M. Maślanka i A. Załęcka. Miło jest nam poinformować, iż uczniowie wykazali się ogromną wiedzą o Kubusiu. Potrzeba było aż dogrywki, w wyniku której I miejsce zdobyła kl. II e: Basia Szela i Szymon Hofman, II miejsce – kl. II a: Hania Puton i Zuzia Dulska, natomiast III miejsce – kl. III d: Adrian Szewczyk i Kuba Kieryk. Laureaci Quizu otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy – dyplomy za udział. Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i serdecznie gratulujemy.

Skip to content
%d bloggers like this: