KOCI CZAR

25 stycznia 2017 roku  w naszej szkole odbył się Rejonowy Konkurs Recytatorski „Koci czar- miau, miau” zorganizowany przez Panią Małgorzatę Maciszonek oraz Panią Karolinę Tokarek. W konkursie wzięło udział siedemnastu uczniów z klas I-III. Zadaniem uczestników była prezentacja utworów literackich nawiązujących tematyką do świata kotów.
Nagrodzeni zostali:

Oliwia Stefańska – Szkoła Podstawowa Nr8 w Lubinie

Natalia Nazimek – Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Alicja Tatarynowicz – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Polkowicach

Wyróżnieni:

Karolina Gejdasz – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lubinie

Natalia Melima – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie

Rafał Laskowski-  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Polkowicach

Zaproszonym gościom zaprezentowano krótką część artystyczną, w której uczniowie klasy Ia oraz IIIa przedstawili teatrzyk pt. „Koci czar”. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody: piłkę podpisaną przez piłkarzy Zagłębia Lubin,  książki nawiązujące treścią do nazwy konkursu, kubki, a także drobne upominki. Na koniec konkursu uczestnicy oraz ich opiekunowie zaproszeni zostali na pysznego „kociego” torta.

Dziękujemy naszym sponsorom za ufundowanie nagród: HARMAN Coorporation Services, Zagłębie Lubin S.A., Urzędowi Miasta w Lubinie, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 14.

Skip to content
%d bloggers like this: