NASI UCZNIOWIE W ORSZAKU TRZECH KRÓLI

6 stycznia 2017r., kolejny już raz, ulicami Lubina przeszedł Orszak Trzech Króli. Nie mogło na nim zabraknąć uczniów naszej szkoły. Pod opieką nauczycieli wędrowali w orszaku europejskim. W ramach współpracy z Gimnazjum Salezjańskim w Lubinie, 10 naszych uczennic miało okazję zaprezentować swoją „anielską stronę” uczestnicząc w „Stacji Aniołów”. Mimo niskiej temperatury dzielnie w swoją rolę wcieliły się: Natalia Stępień(kl.3b), Zuzia Mokrzycka (kl.3c), Matylda Zimna (kl.3c), Zuzia Baran (kl.4a), Oliwia Laskowska (kl.4a), Olena Żelazna (kl.4a), Oliwia Samulska (kl.4b), Natalia Stolarska (kl.4b), Ola Stępień (kl.4d), Nela Drużkowska (kl.6d). Wszystkim uczniom, kórzy reprezentowali naszą szkołę podczas tegorocznego orszaku bardzo dziękujemy, przede wszystkim za dawanie świadectwa swojej wiary. Zapraszamy za rok 🙂

zdjęcia z naszej „Stacji Aniołów można obejrzeć w naszej galerii

Skip to content
%d bloggers like this: