JASEŁKA DLA KLAS 4 – 6

22 grudnia 2016r. w naszej szkole odbyły się Jasełka dla klas IV-VI. W przestawieniu brali udział uczniowie z klas: 3e, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a oraz 6c. Tegoroczna inscenizacja bożonarodzeniowa związana była z tematyką misyjną. Oprócz pasterzy, Mędrców ze Wschodu oraz dzieci przybyli do nowonarodzonego Jezusa przedstawiciele różnych kontynentów. Swoje  dary i pokłony złożyli Zbawicielowi mieszkańcy Azji, Australii i Oceanii, Afryki oraz obu Ameryk. Nasi młodzi aktorzy spisali się na medal. Udało im się wywołać uśmiech oraz wzruszenie na twarzach widzów. Treść przedstawienia ubogacił piękny śpiew chóru anielskiego, który wprowadził nas w atmosferę niebiańskości. Mamy nadzieję, że tegoroczne Jasełka pozwoliły na nowo odkryć istotę Świąt Narodzenia Pańskiego. Fotorelacja z przedstawienia w galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: