Same talenty w 3f

W piątek, 02 grudnia 2016r.,  w klasie 3F odbył się „Klasowy konkurs talentów”, którego celem było pokazanie ciekawych zainteresowań i talentów uczniów oraz integracja całej klasy. Każdy z uczestników przygotował krótką prezentację swojego talentu. Umiejętnościami tanecznymi zachwycały na scenie Patrycja, Marysia i Ola C., zaś wokalnymi popisali się Rafał, Marcel, Julia oraz Ola P. Znakomicie zaprezentowały się także malarki: Alicja i Ola H. Pokaz talentów zakończył wspaniały występ na gitarze w wykonaniu Bartosza. W rolę prowadzących wcielili się Martyna i Borys, natomiast jury: Michał, Ewelina i Maciej. Zwycięzcami konkursu zostali: Bartosz, zespól taneczny oraz Marcel. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a wszystkim uczestnikom wręczono słodkie upominki. Konkursowi towarzyszyło dużo emocji, zabawy i oklasków. Wszystkim gratulujemy wspaniałych talentów. Aby obejrzeć utalentowanych uczniów z klasy 3f kliknij tutaj.

Skip to content
%d bloggers like this: