GŁOSUJCIE NA CHOINKI

1 grudnia 2016 roku uczniowie klasy 3f  i 2f wraz z wychowawcami: p. Moniką Dorożyńską i p. Anną Olszowiak  uczestniczyli w akcji pt.”Choinkowo” w Galerii Cuprum Arena. 10-cio osobowe zespoły klasowe miały za zadanie ozdobić 100 bombek oraz udekorować choinkę. Na naszych choinkach zawisły również przygotowane wcześniej w domu zawieszki, kolorowe łańcuchy, bałwanki i aniołki. Dzieci bardzo sprawnie i starannie pracowały, by jak najpiękniej pomalować bombki.

Czas spędzony w galerii to tak naprawdę dopiero początek zabawy. Choinki już ubrane, teraz potrzebujemy Waszych głosów, by zdobyć nagrodę! W dniach od 02  do 16 grudnia można oddawać swoje głosy na specjalnych kuponach dostępnych w atrium Galerii Cuprum oraz za pośrednictwem Facebook’a.
Prosimy więc o wsparcie w głosowaniu wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:
klasa 2 f- drużyna „Bałwanki” – choinka nr 14 (obejrzyj zdjęcia w naszej galerii)
klasa 3 f – drużyna „Śnieżynki” – choinka nr 15 (obejrzyj zdjęcia w naszej galerii)

Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie!

Skip to content
%d bloggers like this: