MISTRZYNIE POWIATU W KOSZYKÓWCE

29 listopada w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w piłce koszowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie mecze pokonując: szkołę z Rudnej, SP-10, SP-1, SP-8, SP-5 i SP-7. Zdobycie mistrzostwa Lubina dało nam możliwość gry w dalszym etapie zawodów, czyli w podstrefie legnickiej w Polkowicach.

Skład naszej reprezentacji:  Kaja Jężak V a, Agata Słota V a, Aleksandra Ziemba V a, Julia Gawin VI c, Julia Kasprzyszak VI c, Nikola Słowińska VI c, Alicja Trzczak VIa, Martyna Adamczak VI a,   Ada Urbańska VIb, Agnieszka Stefan VI b, Julia Hucał VI d, Karolina Świerszcz VI d. Trener:  Iwona Hipner.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych etapach rozgrywek!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Skip to content
%d bloggers like this: