MAJĄ SWOJEGO PRZYJACIELA

25 listopada 2016r., odbyło się rozstrzygnięcie Międzyświetliwowego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel Miś” – organizowanego przez p. Anię Olszowiak. Świetliczaki przedstawiły swoich ulubieńców różnymi technikami. Jury konkursu postanowiło przyznać:

I miejsce – Natanielowi Sołonynka Vgr. (kl. 2d), II miejsce – Maćkowi Stefańskiemu IIgr. (kl. 1b), III miejsce – Konstancji Dacko gr.XI (kl. 3g). Wyróżnienia natomiast otrzymali: Maksymilian Frątczak IX gr. (kl. 3e), Blanka Biały V gr. (kl. 2e), Maja Strękowska VII gr. (kl. 3b),  Marcel Cieślik X gr. (kl. 2c), Michał Kozłowski X gr. (kl. 2c) oraz Igor Kałużny II gr. (kl. 2b). Natomiast wyróżnienie za udział otrzymały: Wiktoria Młynarczyk I gr. (kl. 2f),  Sara Bach I gr. (kl. 2f), Ewa Derlatko I gr. (kl. 2f),  Natalia Flak I gr. (kl. 2f). Laureatom serdecznie gratulujemy oraz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Zdjęcia w galerii...

Skip to content
%d bloggers like this: