PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

27 października 2016 roku w świetlicy szkolnej – w sali nr 014 odbyła się uroczystość „Pasowania na Świetliczaka”, czyli przyjęcie do grona Świetliczaków najmłodszych uczniów naszej szkoły. W uroczystości wzięły udział: I i II grupa Świetliczaków (kl. Ia i Ib) oraz starsi uczniowie tych grup – z kl. II b, II c i II f, którzy wraz z wychowawczyniami – młodszym koleżankom i kolegom przygotowali część artystyczną. Aby dostać się do grona Świetliczaków, uczniowie musieli wykazać się wiedzą i pewnymi umiejętnościami. Przyszłe Świetliczaki zostały poddane kilku próbom, a poprawnie wykonane zadania nagradzane były gorącymi brawami. Wszystkie dzieci doskonale przeszły test gotowości świetlicowej, po czym zostały pasowane na „Świetliczaków” SP 14. Na pamiątkę wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy pasowania na Świetliczaka oraz słodkie upominki.

Skip to content
%d bloggers like this: