Gratulujemy zDolnym Ślązaczkom

Znane są już wyniki szkolnych eliminacji konkursu zDolny Ślązaczek. W części interdyscyplinarnej wzięło udział sześćdziesięciu jeden uczniów. Z przyjemnością informujemy, że czworo z nich zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Najwyższy wynik i prawo startu w kolejnej turze uzyskali: Łukasz Bodzęta z 6a, Tomasz Witkowski z 6c, Tomasz Tyrakowski z 6c oraz Olena Żelazna z 4a. Etap powiatowy XIV Konkursu zDolny Ślązaczek odbędzie się 17 listopada 2016r.

Znane są także wyniki zmagań części językowej. Do szkolnego etapu konkursu z języka angielskiego przystąpiło 41 uczniów. Czworo z nich uzyskało minimum kwalifikacyjne i będzie nas reprezentować w rozgrywkach powiatowych. W składzie naszej drużyny znaleźli się: Maksymilian Fedyna z 6a, Michał Cieśla z 6b, Jan Kumpicki z 6c oraz Tomasz Mularczyk z 6a. Etap powiatowy II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego odbędzie się między 8 a 9 grudnia 2016r.

Szczegółowe informacje na temat obu konkursów można znaleźć na stronie DODN Wrocław. Zwycięzcom eliminacji szkolnych serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Skip to content
%d bloggers like this: